Świetne wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najdoskonalsza jakość produktów
przypływ mocy oraz wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć oraz masę mięśniową. Toż wyjątkowo wydajny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najznakomitsze efekty treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i mocy jeszcze nie nie istniałoby właśnie gładkie i bliskie. Będziesz posiadał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty ruchów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę i wejdź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż ogromniejsza siłę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej akcji a czy skłonny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz korzystał żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać oraz kiedy ćwiczyć, by polepszyć sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )