Śniłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednak trudno o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najwspanialsze aktywne pierwiastki dają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze określeni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i siły jeszcze nie nie istniałoby rzeczywiście banalne oraz duże.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten istnieje więc Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, iż istnieje żyłki do pisania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad twoim ciałem i doborem odpowiedniej diety pokazały go jako prawidłowo pamiętać o siebie. Tę myśl kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )