Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje tenże kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą zapewne być niezdrowa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zwiększa ich profil i formę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie nadają się zarówno dla osób, jak i dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na następujący element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To odpowiednio te elementy stanowią o dobrym funkcjonowaniu preparatu również korzystają olbrzymie stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso