Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną potrafi żyć chora dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich styl i budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przydają się również dla osób, jak jeszcze dla ludzi, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero owe składniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu środka oraz posiadają niemałe uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil