Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z powszechnych elementów wzmacniających, jakie dostają się w tym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji że i uczuć różnicę. To silna formuła, która gromadzi się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych z nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto sięgnąć z atutów tego materiału osobiście.

Vivese

ProEngine

Revitalum Mind

Vivese Senso