Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Wśród najczęstszych przyczyn pojawienia się problemów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym codziennym menu nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie możemy się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to najzupełniej typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej ciężko żyć na fajnym poziomie, to jednakże nie ma wytłumaczenia dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to potem może wkraść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna zabija. W tym celu trzeba pogadać ze swoją kobietą, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagopowabne ubrania, może jakieś zabawki, produkcje XXX albo przebieranki. Możliwości, dzięki którym nasze życie erotyczne będzie ciekawsze jest dużo.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty w pracybardzo stresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie mówi, że powinniśmy reagować na nie dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak pokierować własnym żywotem, aby nigdy nie doszło do tej sytuacji, w której to stres zniszczy nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


potencja

kamagra zel