Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że zmniejsza się transport krwi do członka podczas seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.