9 wskazówek na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Przedstawiam kilka prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdziły, że kontakt cielesny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też daje takie efekty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Zauważyli oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, cialis cena
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Zapach wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Dlatego powinno się włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, iż już 2 papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania kamagra